GT News

Daně, účetnictví, právo a nejen to. Všechny klíčové novinky pro váš byznys.

Zbyněk Bolcek | 4. Ledna 2023

Grant Thornton se stává špičkou na českém trhu v oblasti dotací a evaluací, říká Zbyněk Bolcek k akvizici Naviga Advisory & Evaluation

Sdílet článek:

Grant Thornton získal většinový podíl ve společnosti Naviga Advisory & Evaluation, která má za sebou 20 let zkušeností v dotacích a evaluacích a patří mezi přední české společnosti v oboru.

„Naším cílem je neustálé zkvalitňování služeb i rozšiřování jejich portfolia. Jsme přesvědčeni, že spojení s Naviga Advisory & Evalution tuto ambici v oblasti evaluací veřejných strategických programů a dotačního poradenství naplní,“ říká Zbyněk Bolcek, partner Grant Thornton. 

Grant Thornton je nejrychleji rostoucí poradenskou firmou na českém trhu. Její služby napříč všemi klíčovými oblastmi úspěšného byznysu využívá přes 1000 spokojených klientů. V jejím portfoliu figuruje víc než polovina společností z žebříčku Czech TOP 100, který sdružuje nejvýznamnější firmy v České republice.  

„Žijeme v turbulentní době. Zaběhlé pořádky se rychle mění a úspěch sklízí ti, kteří se dokážou rychle přizpůsobit. Věřím, že dotační financování je jednou z cest k úspěchu. Posílením našeho Advisory týmu budeme schopni být našim klientům spolehlivým partnerem v oblasti dotací a minimalizovat tak jejich zatížení spojené s dotační administrativou,“ míní Zbyněk Bolcek. 

Společnost Naviga Advisory & Evaluation se opírá o profesionalitu a spolehlivost expertů s dlouholetými zkušenostmi z České republiky i ze zahraničí. Stojí za ní více jak stovka zpracovaných evaluací, analýz a strategií a úspěšné projekty, v rámci kterých pro své klienty získala přes 20 miliard korun na jejich rozvoj. 

„Chceme být lídrem na trhu dotačního poradenství pro soukromý i veřejný sektor. Chceme posilovat vedoucí pozici na poli socioekonomických evaluací. Chceme být našim klientům spolehlivým a dlouhodobým partnerem. Věříme, že spojení se silným hráčem, jakým je na poli poradenství Grant Thornton, nám i těch nejambicióznějších cílů pomůže dosáhnout,“ dodává Miloš Blaškovan za Naviga Advisory & Evaluation.