Legal

Právo, kterému rozumíte.

GT Legal 

Náš tým tvoří právníci s rozsáhlými zkušenostmi z předních českých a mezinárodních advokátních kanceláří. Jsme tedy více než obeznámeni s praxí mezinárodního prostředí, kterou dokážeme propojit s hlubokými znalostmi místních poměrů i legislativy, což nám umožňuje poskytovat široké spektrum právních služeb.

K našim klientům přistupujeme jako k partnerům. Vždy jim poskytujeme jasná a efektivní řešení přizpůsobená přímo jejich potřebám. Klíčem k poskytování kvalitních právních služeb je poznání našich klientů a porozumění jejich byznysu. Osobní přístup je pro naší právní kancelář prioritou.

Specializujeme se zejména na obchodní a korporátní právo, fúze a akvizice, pracovní a cizinecké právo, bankovnictví a finance, právo nemovitostí, kapitálové trhy, ochranu osobních údajů (GDPR) a energetické právo.

gt-legal-chambers-logo-400.png (27 KB) firm-logo.jpg (170 KB)chambers-firm-logo-2024.jpg (171 KB)

Byli jsme zařazeni v žebříčku Chambers Europe 2022, 2023 a 2024 mezi nejlepší české advokátní kanceláře zabývající se oblastí pracovního práva. Tento žebříček sestavuje prestižní globální ratigová agentura Chambers and Partners, která sleduje a hodnotí trh právních služeb.

Kdo nám důvěřuje?

Lidé