Zbyněk Bolcek

Partner, Advisory

Zbyněk Bolcek je zodpovědný za Service Unit Sales & Marketing, v rámci které se zaměřuje na projekty týkající se zejména rozvoje prodeje, rozvoje obchodních kanálů, restrukturalizace obchodních procesů, on-line prodeje a marketingu, strategické segmentace, péče o zákazníky a produktového managementu.

Zaměřuje se rovněž na projekty v oblasti telekomunikací, kde má bohaté zkušenosti v oblasti ekonomické regulace, strategie, rozvoje obchodu, prodeje a marketingu. Zbyněk je držitelem certifikátu prokazujícího znalost v oblasti řízení kvality v projektovém managementu dle ČSN ISO 10006:2004.

V průběhu své dosavadní praxe získal zkušenosti ve společnosti Mobile Entertainment Company (Marketingový ředitel), Český Telecom a Telefónica O2 Czech Republic (Manažer produktového oddělení) či ve společnosti GTS CZECH (Produktový manažer). Zbyněk působí v poradenství již 20 let, z toho 12 let ve společnosti Grant Thornton. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze (Ing.).

Služby a odvětví, ve kterých působím

Vybrané články

7.1.2021 | Novinky

Změny v Grant Thornton Advisory: Zbyněk Bolcek se stává…

Začátek roku přinesl do poradenské skupiny Grant Thornton personální změny. Zbyněk Bolcek se nově stal vedoucím…

Zbyněk Bolcek | 13.12.2020 | Novinky

Průzkum o internetu v domácnostech

Ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu jsme realizovali průzkum toho, jak obyvatelé České republiky využívají…

Zbyněk Bolcek | 30.7.2020 | Novinky

Pomohli jsme najít strategického partnera pro Dopravní…

V červenci jsme úspěšně završili práci pro Dopravní podnik Ostrava. Ta spočívala v analýze strategického vývoje jeho…

Zbyněk Bolcek | 1.7.2020 | Novinky

Grant Thornton získává do svých řad špičku ve svém oboru.…

Do týmu poradenské skupiny Grant Thornton nastupuje na pozici partner zkušený profesionál s více než dvacetiletou praxí…

HR