Zbyněk Bolcek

Partner, Advisory

Zbyněk Bolcek je partnerem ve společnosti Grant Thornton Czech Republic. Je zodpovědný za Service Unit Sales & Marketing, v rámci které se zaměřuje na projekty týkající se zejména rozvoje prodeje, rozvoje obchodních kanálů, restrukturalizace obchodních procesů, on-line prodeje a marketingu, strategické segmentace, péče o zákazníky a produktového managementu. Specializuje se rovněž na projekty v oblasti telekomunikací, kde má bohaté zkušenosti v oblasti ekonomické regulace, strategie, rozvoje obchodu, prodeje a marketingu.  

V průběhu své dosavadní praxe získal zkušenosti ve společnosti Mobile Entertainment Company (Marketingový ředitel), Český Telecom a Telefónica O2 Czech Republic (Manažer produktového oddělení) či ve společnosti GTS CZECH (Produktový manažer). Zbyněk je držitelem certifikátu prokazujícího znalost v oblasti řízení kvality v projektovém managementu dle ČSN ISO 10006:2004. 

V poradenství působí již 20 let, z toho 12 let ve společnosti Grant Thornton. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze. Hovoří česky, anglicky a francouzsky. 

Služby a odvětví, ve kterých působím