Legal

Právo, kterému rozumíte.

GT Legal 

Náš silný tým tvoří právníci s rozsáhlými zkušenostmi z předních českých a mezinárodních advokátních kanceláří. Jsme tedy více než obeznámeni s praxí mezinárodního prostředí, kterou dokážeme propojit s hlubokými znalostmi místních poměrů i legislativy, což nám umožňuje poskytovat široké spektrum právních služeb.

K našim klientům přistupujeme jako k partnerům. Vždy jim poskytujeme jasná a efektivní řešení přizpůsobená přímo jejich potřebám. Klíčem k poskytování kvalitních právních služeb je poznání našich klientů a porozumění jejich byznysu. Osobní přístup je pro naší právní kancelář prioritou.

Jsme členem Globalaw, jedné z největších nezávislých celosvětových právních sítí, která sdružuje více než 95 advokátních kanceláří v 85 různých jurisdikcích. Celkově má Globalaw přes 4 500 právníků ve více než 165 městech.

Specializujeme se zejména na obchodní a korporátní právo, fúze a akvizice, pracovní a cizinecké právo, bankovnictví a finance, právo nemovitostí, kapitálové trhy, ochranu osobních údajů (GDPR) a energetické právo.

Kdo nám důvěřuje?

/

Lidé