David Pirner

Partner, Advisory

David je managing partner Grant Thornton Czech Republic.  Od založení společnosti v roce 2002 kolem sebe dokázal vybudovat tým odborníků, které vedl na projektech s cílem nastavit strategii, optimalizovat finanční řízení, řízení rizik, zefektivnit prodejní činnosti a optimalizovat procesy – a to v oblasti energetiky, bankovnictví, veřejné správy, dopravy a výroby. 

V průběhu své dosavadní praxe získal zkušenosti na Ministerstvu dopravy České republiky (Poradce ministra pro ekonomiku), ve společnosti Ganz Škoda Közlekedési Zrt. b.a. (Generální ředitel) a ve ŠKODA PRAHA a.s. (Ředitel pro mezinárodní obchod). Přes 6 let působil v bankovnictví, z toho 4 roky na vedoucích manažerských pozicích jako ředitel dealingu a divize prodeje bankovních produktů top 100 korporátním klientům. 

David působí v poradenství již 18 let, 20 let se věnuje taktéž vzdělávání v oblasti ekonomie, prodejních dovedností, risk managementu a financí. Je absolventem Českého vysokého učení technického v Praze a Pittsburg University, kde získal titul MBA. 

Služby a odvětví, ve kterých působím