Milan Pašek

Partner, Audit

Milan Pašek je partnerem společnosti Grant Thornton Czech Republic pro oblast auditu a transakčního poradenství. Ve své pozici je odpovědný za rozvoj portfolia a kvalitu služeb oddělení auditu a transakčního poradenství. Specializuje se na oblast auditů účetních závěrek a dalších ověřovacích zakázek, ve které má rozsáhlé zkušenosti.  

Vedle auditu se Milan zabývá i poradenstvím v oblasti konsolidovaných účetních závěrek a Mezinárodních standardů finančního výkaznictví IFRS. Milan dále spolupracuje na zakázkách typu Due Diligence, ověření vnitřních kontrolních systémů a řadě dalších. Je auditorem zapsaným v Komoře auditorů České republiky. V průběhu svého působení ve společnosti se Milan významně podílel na celé řadě zajímavých tuzemských i zahraničních projektů. 

V oblasti auditu se pohybuje již 15 let. Vystudoval Fakultu financí a účetnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze. Ovládá češtinu a angličtinu. 

Vybrané články

Tomáš Brabenec | 14.6.2021 | Novinky

Komplexní vedení agendy digitálních měn (kryptoměny)

V současné době se stále častěji setkáváme s dotazy k automatickému obchodování na finančních trzích (Auto/Algo Trading…

10.2.2021 | Novinky

Jsme Daňová firma roku 2020!

V soutěži Daňová firma roku 2020 jsme se umístili na 1. místě. Gratulujeme a děkujeme všem našim zaměstnancům, kterým…