Pavel Prokop

Senior Manager, Advisory

Pavel Prokop působí v Grant Thornton na pozici Senior Manager pro oblast Business Risk Services, která obsahuje služby Compliance management, Risk management, Interní audit, Forenzní šetření a Operational Excellence. V rámci své činnosti se zaměřuje na systémy řízení, procesní zlepšování, organizační rozvoj a inovace v řízení společnosti. Má rozsáhlé zkušenosti s návrhy a implementací opatření v oblasti strategického rozvoje, řízení kvality, řízení portfolia projektů, vnitřního konktrolního systému, on-line prodeje a ochrany dat podle nařízení GDPR.

Během poradenské praxe pracoval na projektech v České republice, Slovensku, Bulharsku a Spojených státech amerických. Vedl projekty ve finančním sektoru, sektoru vodohospodářskám a energetickém, v oblasti železniční infrastruktury a dopravy, ve výrobě, stavebnictví a v prodeji luxusních značek. Pavel má kompexní znalosti ve všech oblastech podnikového řízení.

Pavel má přes 27 let praxe, z toho více než 10 let v poradenství. Pracoval pro: AXA CZ, s.r.o. - Strategic Development Project Manager; ŠkoFin, s.r.o. - Head of Strategic Development; PPF group – design a implementace banko/pojistných produktů pro finanční skupinu; M.C.TRITON – Business consultancy v oblasti procesní a projektový management, finanční management and HR management. Pavel dokončil magisterské studium na Matematicko-fyzikální fakultě Karlovy univerzity v Praze a absolvoval MBA studium na Rochester Institute of Technology, USA.

Služby a odvětví, ve kterých působím