Jiří Köhler

Senior Manager, Advisory

Jiří Köhler působí v Grant Thornton Advisory na pozici Manager a vedoucí Service Unit Financial & Data Analysis. Zaměřuje se zejména na projekty z oblasti podnikových financí, bankovnictví, regulace a finančních trhů, kde se specializuje zejména na restrukturalizace, managerské účetnictví, finanční modelování, konsolidaci a reporting, vyhodnocování investic, oceňování podniků a nehmotných aktiv, nastavení firemních procesů pro potřeby optimalizace a zvyšování výkonnosti. 

Pracoval mimo jiné na nastavování finančního reportingu pro TRANSTECH OY ve Finsku, nastavování nové businessové a finanční struktury ve společnosti Grafobal Group a působil jako interim CFO ve společnosti METALIMEX (MTX Aluminium Werke Lend – Austria). V průběhu své předchozí praxe získal zkušenosti v Komerční bance (stáž - asistent ředitele pobočky v Náchodě), Fotbalovém klubu Náchod (hlavní účetní), Köhler, s.r.o. (účetní a ekonomicky manager) a Praha 10 Majetková, a.s. (finanční ředitel). 

Jiří působí v poradenství 6 let. Je absolventem oboru Finance a Oceňování podniků na Vysoké školy ekonomické vPrazeHovoří plynně anglicky, dále pak německy a rusky. 

Služby a odvětví, ve kterých působím