Pavel Humplík

Partner, Tax & Accounting

Pavel Humplík je partnerem skupiny Grant Thornton Czech Republic. Zaměřuje se na daňové právo pro korporátní klienty a holdingy a je odborníkem v oblasti investičních pobídek, oceňování, převodních cen a daňových auditů. Ve své kariéře se specializoval na daňové právo pro korporátní klienty a holdingy, a na korporace v oblasti investičních pobídek, oceňování, převodních cen a daňových auditů. Jako odborník na daně Pavel také píše odborné články o složité daňové problematice a přednáší na seminářích. Mezi projekty, za které zodpovídá, patří daňové audity českých energetických a realitních společností a daňové due diligence. 

Od roku 2000 pracoval Pavel v pražské firmě poskytující daňové poradenství VORLÍČKOVÁ PARTNERS, která se v roce 2014 spojila s mezinárodní poradenskou společností Rödl & Partner. V roce 2016 se Pavel stal partnerem daňového oddělení Rödl & Partner, Česká republika. 

Pavel má 20 let zkušeností s daňovým poradenstvím v oblasti duševního vlastnictví a energetiky. Absolvoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a mluví česky a anglicky.  

Služby a odvětví, ve kterých působím

Vybrané články

10.2.2022 | Novinky

Jsme Daňovou firmou roku 2021

Již podruhé jsme se umístili v soutěži Daňová firma roku na prvním místě.

10.2.2021 | Novinky

Jsme Daňová firma roku 2020!

V soutěži Daňová firma roku 2020 jsme se umístili na 1. místě. Gratulujeme a…