Jan Zajíček

Partner, Advisory

Jan Zajíček je partnerem v Grant Thornton Advisory, kde vede Service Unit Transformation. Primárně se zaměřuje na řízení velkých projektových programů a komplexních projektů a na budování organizačních jednotek projektové kanceláře uvnitř organizačních struktur. Podílel se rovněž na řadě procesně organizačních auditů.  

V průběhu své dosavadní praxe získal zkušenosti ve společnosti Deloitte Advisory (Technical Manager), v IBM Business Consulting (Senior Consultant) či ve společnosti Citellus (Consultant). Jan má zkušenosti jako interní auditor integrovaných systémů managementu jakosti, environmentu a bezpečnosti. Jan je držitelem certifikátu Project Management Professional (PMP), certifikátu manažera kvality, certifikátu interního auditora podle norem řady ISO 9000. 

Jan působí v poradenství více než 15 let a po celou dobu poskytuje své služby jak pro organizace státní a veřejné správy, tak i pro společnosti ze soukromého sektoru v oblasti procesní a organizační restrukturalizace. Déle než 11 let pak působí na pozici manažera pro velké ICT a transformační projekty a programy. Přes 7 let se věnuje vzdělávání v oblasti projektového managementu. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze. Hovoří česky a anglicky. 

Služby a odvětví, ve kterých působím