GT News

Daně, účetnictví, právo a nejen to. Všechny klíčové novinky pro váš byznys.

| 17. Března 2023

GT Legal a Veronika Odrobinová opět v prestižním žebříčku nejlepších advokátních kanceláří a právníků na trhu

Sdílet článek:

Naše advokátní kancelář GT Legal byla druhý rok v řadě zařazena do prestižního žebříčku Chambers Europe Legal Guide. V kategorii jednotlivých právníků byla oceněna naše partnerka Veronika Odrobinová. Ta v tomto ohledu slaví dokonce jubileum, neboť se z ocenění může těšit již podesáté!

Žebříček Chambers Europe Legal Guide je známkou nejvyšší kvality v celém právním odvětví. Je založen na hloubkové analýze a výzkumu. Každoročně probíhají desítky tisíc individuálních rozhovorů s referenty a klienty, které odhalí názory a zkušenosti klientů s právní prací, kterou jim firmy předkládají. Zařazení v něm ukazuje, že vaše (naše) kancelář obstála v tom nejpřísnějším a nejhlubším průzkumu v rámci oboru a zařadila se mezi jeho špičky.

„Osobně tohle ocenění vnímám jako to vůbec nejprestižnější v rámci naší profese. Většina dalších podle mého názoru zdaleka nemá takovou vypovídací hodnotu,“ vysvětluje Veronika Odrobinová a dodává, že za oceněním stojí především spokojenost našich klientů. „Z Chambers našim klientům volají nebo píšou a ptají se, jak byli s naší prací spokojeni. Tvůrci žebříčku pravidelně volají i mně a zajímají se o naše projekty, konkurenci a celkově o situaci na trhu.“

Hodnocení GT Legal v rámci Chambers Europe Legal Guide

Společnost GT Legal je na trhu stále více rozšířená. Kancelář nabízí komplexní pracovněprávní poradenství klientům z řady odvětví, včetně maloobchodu, zdravotnictví a výroby potravin a nápojů. Kancelář se zabývá celou řadou citlivých záležitostí, včetně složitých výpovědí, soudních sporů a pracovních úrazů. Tým rovněž podporuje klienty v oblasti imigračních povolení a opčních plánů. GT Legal často poskytuje klientům poradenství v oblasti celého portfolia pracovního práva, včetně přípravy smluv, revize dokumentů a zavádění interních směrnic.
firm-logo.jpg (170 KB)odrobinova-veronika.jpg (193 KB)