Grant Thornton poskytuje komplexní služby v oblasti auditu, účetnictví, daňového poradenství a manažerského a transakčního poradenství. Grant Thornton působí na trhu od roku 1924 a v současnosti patří mezi 6 největších organizací svého druhu na světě.

V členských firmách Grant Thornton v současnosti pracuje přes 
53 000 profesionálů, kteří působí ve více než 135 zemích celého světa. Společný roční obrat členských firem dosahuje 5,5 miliard EUR.

V zemích střední a východní Evropy si Grant Thornton klade za cíl výrazně posílit segment poradenství. V oblasti manažerského poradenství se v těchto zemích chceme pro své klienty stát první volbou mezi ostatními poradenskými společnostmi a v dlouhodobém horizontu usilujeme o to, aby se Grant Thornton stal poradenskou jedničkou na regionálním trhu.

Grant Thornton v České republice

Grant Thornton si na českém trhu vybudoval silnou pozici a poskytuje komplexní nabídku služeb od oblasti auditu, daňového poradenství a služeb mzdového účetnictví až po manažerské a transakční poradenství. Grant Thornton se v České republice skládá ze čtyř nezávislých firem:

  • Grant Thornton Audit s.r.o. – auditní služby
  • Grant Thornton Tax & Accounting s.r.o. – daňové, mzdové a účetní poradenství/outsourcing
  • Grant Thornton Advisory s.r.o. – manažerské poradenství
  • Grant Thornton Valuations, a.s. – oceňování, znalecký ústav