Dean Brabec

Partner, Advisory

Dean Brabec působí ve společnosti Grant Thornton Advisory na pozici partner. Věnuje se velkým korporátním klientům, zejména z odvětví energetiky, telekomunikací a veřejné sféry. Zaměřuje se na strategické poradenství, digitalizaci a rozvoj našeho týmu jako kompetenčního centra pro region. 

Svou kariéru odstartoval ve společnosti Consulting Partners, kde se jako partner věnoval necelé tři roky podnikové strategii a podnikovému plánování. Následně pracoval v pražské pobočce společnosti Deloitte, kde působil jako ředitel. Aktivně se věnoval strategii a plánování, ale také řízení výkonnosti. Svou kariéru dále rozvíjel v poradenské společnosti KPMG na pozici seniorního manažera. Nejdéle pak působil ve společnosti Arthur D. Little jako Managing Partner CEE, kde byl zároveň ve vedoucích postech globálního kompetenčního centra pro energetiku budoucnosti, asset managementu a regulaci. Roku 2006 založil Klub finančních ředitelů CFO Club, jehož je i prezidentem.  

Dean má více než 20 let praxe v oboru. Vystudoval vysokou školu ekonomickou v Praze. Mluví česky a anglicky. 

Služby a odvětví, ve kterých působím

Vybrané články

Zbyněk Bolcek | 1.7.2020 | Novinky

Grant Thornton získává do svých řad špičku ve svém oboru.…

Do týmu poradenské skupiny Grant Thornton nastupuje na pozici partner zkušený profesionál s více než dvacetiletou praxí…

HR