Používáme soubory Cookies, abychom usnadnili používání této webové stránky. Ostatní informace naleznete na naší stránce Datenschutzerklärung.

Služby Oceňování

Znalecký ústav Grant Thornton Valuations

 

Znalecký ústav Grant Thornton Valuations je zapsaný Ministerstvem spravedlnosti ČR na seznamu ústavů kvalifikovaných pro znaleckou činnost pro oblast ekonomiky již od roku 1997. V roce 2015 společnost posílila svou pozici na českém trhu v oblasti oceňování a znaleckých služeb, spojením se znaleckým ústavem American Appraisal s.r.o.

 

Znalecký ústav Grant Thornton Valuations ročně zpracuje kolem 300 znaleckých posudků o celkové hodnotě oceněného majetku několik miliard CZK.

 

Náš profesionální znalecký tým zpracovává znalecké posudky a odborná stanoviska pro daňové účely, potřeby fyzických či právnických osob a v neposlední řadě i pro potřeby soudu ve věcech civilních, trestních a obchodních. Věříme, že oceňování  není výsledkem pouhého mechanického procesu. Používáme proto rozmanitou škálu oceňovacích metod získaných na základě našich praktických zkušeností a know-how.