Používáme soubory Cookies, abychom usnadnili používání této webové stránky. Ostatní informace naleznete na naší stránce Datenschutzerklärung.

Služby Daňové poradenství

Poradenství na míru z jednoho zdroje

V oblasti daňového poradenství nabízí Grant Thornton svým klientům řešení přizpůsobená na míru konkrétní situaci a potřebám.

 

Podpoříme Vás při strategickém daňovém plánování a převezmeme běžné poradenství a zastupování před daňovými úřady. Poskytneme Vám poradenství při zakládání společností a podnikání ve střední a východní Evropě, při daňové optimalizaci přeshraničních aktivit, při přeměnách společností a restrukturalizacích. Zanalyzujeme právní změny a jejich možné daňové a další dopady a aktivně Vám navrhneme možné daňové optimalizace. Naším cílem je pomocí řešení na míru a v souladu s právními předpisy minimalizovat daňové náklady pro naše klienty.

 

Dle Vašich potřeb Vám poradíme při volbě právní formy Vašeho podnikání, minimalizaci daňového zatížení i v souvislosti s investicemi při čerpání grantů, pobídek a jiných forem veřejné podpory.

 

Při běžném daňovém poradenství zajistíme, aby byly dodrženy právní předpisy, včas jste se připravili na nové předpisy a optimalizovali své daňové zatížení. Dále Vás zastoupíme před finančními úřady, pomůžeme Vám připravit či sami na základě plné moci vyhotovíme a podáme Vaše daňová přiznání, zanalyzujeme přijaté daňové výměry a zvážíme obranu proti nim a poradíme Vám při daňových kontrolách, či Vás provedeme due dilligence.

 

Grant Thornton Vás podpoří v daňových řízeních ve všech stupních i v případě dalších řízení před soudy a správními orgány. Připravíme Vám podklady pro Vaši obranu v odvolání i pro další řízení.

Převodní ceny v hledáčku ministra financí
Novinky

Převodní ceny v hledáčku ministra financí

Číst dále