Machen Sie Karriere bei Grant Thornton Lohnverrechner(in)

V České republice poskytuje Grant Thornton celé portfolio služeb v oblasti manažerského a transakčního poradenství, auditu, účetnictví a daňového poradenství. Své služby poskytuje více než 700 klientům z privátní i veřejné sféry, mezi něž patří i polovina Czech TOP 100 firem.

Das werden Ihre Hauptaufgaben sein:

  • samostatné a komplexní vedení mzdového účetnictví pro klienty (dle rozsahu práce na účetnictví pro několik klientů)
  • zpracování ročního zúčtování daní

Das erwarten wir von Ihnen:

  • vzdělání: min. SŠ
  • praxe: min. 3 roky
  • velmi dobrá znalost mzdové problematiky
  • zkušenost s kompletním vedením účetnictví ? pečlivost, spolehlivost, komunikativnost
  • fexibilita, odolnost vůči stresu
  • znalost programu Datacentrum - výhodou
  • jazyky: angličtina nebo němčina - výhodou

Das bieten wir Ihnen:

  • Zázemí prestižní mezinárodní organizace
  • práci na HPP na dobu neurčitou
  • benefity - stravenky, 5 týdnů dovolené, bonusy ? Nové a moderní pracoviště v Praze

Haben Sie Interesse an dieser Tätigkeit?

Bc. Jeřábková Tereza | Office management
IB Grant Thornton Audit s.r.o.
Jindřišská 16 | Praha 1 | 110 00 | Czech Republic
T (direct) +420 296 152 311 | T (office) +420 296 152 111 E tereza.jerabkova@cz.gt.com | W www.grantthornton.cz