Naši experti

Zbyněk Bolcek Partner Praha - Advisory

Zbyněk Bolcek působí v Grant Thornton Advisory na pozici Partner. Ve společnosti Grant Thornton je zodpovědný za service line Sales & Marketing, v rámci které se zaměřuje na projekty týkající se zejména rozvoje prodeje, rozvoje obchodních kanálů, restrukturalizace obchodních procesů, on-line prodeje a marketingu, strategické segmentace, péče o zákazníky a produktového managementu.

Zaměřuje se rovněž na projekty v oblasti telekomunikací, kde má bohaté zkušenosti v oblasti ekonomické regulace, strategie, rozvoje obchodu, prodeje a marketingu. Zbyněk je držitelem certifikátu prokazujícího znalost v oblasti řízení kvality v projektovém managementu dle ČSN ISO 10006:2004.

V průběhu své dosavadní praxe získal zkušenosti ve společnosti Mobile Entertainment Company (Marketingový ředitel), Český Telecom a Telefónica O2 Czech Republic (Manažer produktového oddělení) či ve společnosti GTS CZECH (Produktový manažer). Zbyněk působí v poradenství již 20 let, z toho 12 let ve společnosti Grant Thornton. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze (Ing.).