Naši experti

Pavel Prokop Senior Manager Praha +420 603 558 690

Pavel Prokop působí v Grant Thornton na pozici Senior manager pro oblast Operational Excellence a Internal Audit. V rámci své činnosti se zaměřuje především na zlepšování, rozvoj a inovace. Konkrétně má rozsáhlé zkušenosti s návrhy a implementací opatření v oblasti řízení kvality, marketingu, řízení portfolia projektů, digitalizace, on-line prodeje a ochrany dat podle nařízení GDPR.
 

Během poradenské praxe pracoval na projektech v České republice, Slovensku, Bulharsku a Spojených státech amerických. Vedl projekty jak ve finančním sektoru, sektoru vodohospodářskám a energetickém tak ve výrobě a službách. Pavel má znalosti v rozvoji distribučních sítí, projektového, procesního řízení, řízení lidských zdrojů a ochrany údajů.

Pavel má  přes 25 let praxe, z toho více než 10 let v poradenství. Pracoval pro: AXA CZ, s.r.o. - Strategic Development Project Manager; ŠkoFin, s.r.o. - Head of Strategic Development; PPF group – design a implementace banko/pojistných produktů pro finanční skupinu; M.C.TRITON – Business consultancy v oblasti procesní a projektový management, finanční management and HR management. Pavel dokončil magisterské studium na Matematicko-fyzikální fakultě Karlovy univerzity v Praze a absolvoval MBA studium na Rochester Institute of Technology, USA.