SI DE EN

Naši experti

Michal Beneš Senior Manager Praha +420 731 173 022

Michal Beneš působí ve společnosti Grant Thornton Advisory na pozici Senior Manager, kde řídí sekci ICT poradenských služeb v rámci České republiky a Slovenska. Zaměřuje se zejména na projekty v oblasti bankovnictví, energetiky a veřejné správy, kde se specializuje na aplikační řešení, enterprise architekturu a IT governance. Dále má zkušenosti s procesní optimalizací, ITSM, systémovou architekturou, analýzou a designem informačních systémů a integrací informačních systémů. Také disponuje zkušenostmi s návrhy BI řešení a architekturou DWH, řízením business continuity a s návrhy systémových řešení na podporu řízení pracovního kapitálu. Michal realizoval již řadu projektů zaměřených na audit stavu ICT ve společnosti v roli manažera projektu a ICT odborníka.

Michal má dále zkušenosti s programováním a vývojem aplikací ve Visual Basicu, vývojem webových aplikací v PHP, vývojem databázových aplikací a s jazykem SQL, objektovým modelováním v jazyce UML, procesním modelování v Select Enterprise a BizAgi.

Michal je ustanoveným soudním znalcem v oborech Kybernetika - Informační technologie a Ekonomika - Ceny a odhady informačních systémů.

V průběhu své dosavadní praxe získal zkušenosti na Ministerstvu obrany ČR (Správa sítě, helpdesk) či ve společnosti Copy center Edison (Grafický designér). Michal působí v poradenství již 16 let, 14 let se věnuje taktéž vzdělávání v oblasti cash a treasury managementu. Absolvoval magisterské studium (Ing.) na Vysoké škole ekonomické v Praze, obor Informační a komunikační technologie.