Naši experti

Jiří Köhler MANAGER Praha - Advisory

Jiří Köhler působí v Grant Thornton Advisory na pozici Manager a vedoucí oddělení finančních služeb. Zaměřuje se zejména na projekty z oblasti podnikových financí, bankovnictví, regulace a finančních trhů, kde se specializuje zejména na restrukturalizace a managerské účetnictví, finanční modelování, konsolidaci a reporting, vyhodnocování investic, oceňování podniků a nehmotných aktiv a nastavení firemní procesů pro potřeby optimalizace a zvyšování výkonnosti.

Pracoval mimo jiné na nastavování finančního reportingu pro TRANSTECH OY ve Finsku, nastavování nové businessové a finanční struktury ve společnosti Grafobal Group a působil jako interim CFO ve společnosti METALIMEX (MTX Aluminium Werke Lend – Austria).

V průběhu své předchozí praxe získal zkušenosti v Komerční bance (stáž - asistent ředitele pobočky v Náchodě), Fotbalovém klubu Náchod (hlavní účetní), Köhler, s.r.o. (účetní a ekonomicky manager) a Praha 10 Majetková, a.s. (Finanční ředitel).

Jiří působí v poradenství 6 let. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze Obor: Finance a Oceňování podniků (Ing.). Hovoří plynně anglicky, dále pak německy a rusky na úrovni A2.