Naši experti

Jan Zajíček Senior Manager Praha +420 603 772 204

Jan Zajíček působí v Grant Thornton Advisory na pozici Manager. Zaměřuje se zejména na projekty v oblasti veřejné správy, bankovnictví, telekomunikací a dopravy, kde se specializuje na procesní a organizační změny ve společnostech, management kvality, optimalizace procesů a řízení IT projektů. Má rozsáhlé zkušenosti s řízením velkých projektů a řízením projektové kanceláře na mezinárodním projektu, zkušenosti má také jako interní auditor.

Jan je držitelem certifikátu Project Management Professional (PMP), certifikátu manažera kvality podle harmonizovaného rámce EQA, certifikátu interního auditora podle norem řady ČSN EN ISO 9000:2000 a ČSN EN ISO 19 011:2002, certifikátu manažer e-business procesů, certifikátu prokazujícího znalost v oblasti řízení kvality v projektovém managementu dle ČSN ISO 10006:2004

V průběhu své dosavadní praxe získal zkušenosti ve společnosti Deloitte Advisory (Technical Manager), v IBM Business Consulting (Consultant) či ve společnosti Citellus (Consultant). Jan působí v poradenství již 10 let, 3 roky se věnuje taktéž vzdělávání v oblasti projektového managementu a procesního řízení. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze (Ing.).