• Úvod
  • Novinky
  • Pokud by se pro stejný účel použil smysluplný text, bylo by…

Pokud by se pro stejný účel použil smysluplný text, bylo by těžké hodnotit pouze vzhled, aniž by se pozorovatel nechal svést ke čtení obsahu. Pokud by byl naopak použit nesmyslný, ale pravidelný text (např. opakování „asdf asdf asdf…“), oko by při posuzov

13.12.2020 |

(EN) Ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu jsme spustili průzkum toho, jak obyvatelé České republiky využívají doma internet a jak jsou s připojením své domácnosti k internetu spokojeni. Anonymní anketu lze vyplnit na adrese www.bit.ly/NGApruzkum. Anketa navazuje na podobnou aktivitu z loňského roku, jejíž výsledky si můžete prohlédnout zde. Cílem průzkumu je nasbírat data pro další plánování rozvoje internetového připojení.

Vyplnění anonymní ankety zabere maximálně pět minut. Zahrnuje celkem dvacet otázek, které se zabývají například k jakým účelům je doma internet využíván, jaká je spokojenost s kvalitou připojení a jeho cenou nebo jaký je způsob připojení. Otázky ale díky současné situaci směřují i na práci z domova nebo on-line výuku z důvodu koronavirových opatření. Zájemci se mohou o výsledky průzkumu v dotazníku přihlásit.

Zapojte se do průzkumu a vyplňte krátkou anketu zde